Usługi księgowo rachunkowe

accounting solutions

Tutaj możemy napisać kilka słów ogólnie o Usługi księgowo rachunkowe

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. 

Background image
- 01

Pełna księgowość

Poprawne prowadzenie pełnych ksiąg handlowych wymaga posiadania zarówno wiedzy podatkowej jak i biegłej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości. Nasz zespół łączy w sobie obie te cechy i prowadzi księgi rachunkowe dostosowując je pod opracowany wcześniej model prowadzenia biznesu. Pełne księgi rachunkowe generują dużo więcej obowiązków po stronie samego przedsiębiorcy, często odbierając mu czas, który mógłby poświęcić na prowadzenie biznesu lub odpoczynek. Dlatego świadcząc usługi księgowe staramy się zoptymalizować i zautomatyzować procesy przykazywania dokumentów i opracować indywidualny/miesięczny schemat działania. Dodatkowo wykształcenie ekonomiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu biznesu pozwalają nam wspierać na bieżąco naszych klientów w kwestiach administracyjnych oraz przygotowywać na ich życzenie analizy oraz zestawienia, będące ważnym źródłem informacji o przedsiębiorstwie. Wszystko to czyni z nas nie tylko wynajętych księgowych, ale partnerów biznesowych dbających o rozwój naszych klientów.

- 02

Podatkowa księga przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtowa

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowych jest usługą oferowaną właściwie przez każdy podmiot działający w branży księgowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak, znaczna ilość klientów posiadanych przez biuro, może doprowadzić do bezrefleksyjnego wprowadzania dokumentów do ewidencji. Nasze biuro stara się analizować z największą dokładnością każdy przesłany przez klienta dokument, tak aby być w stanie udzielić mu pewnych wskazówek w momencie składania zeznań podatkowych. Możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą podatkowym każdego (nawet najmniejszego) naszego klienta rozwiewa wszelkie wątpliwości podatkowe, występujące w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Pełna księgowość

Podatkowa księga przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtowa