O NAS

Jesteśmy butikową kancelarią podatkowo-rachunkową skupiającą się na obsłudze podatkowej i rachunkowej małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy nie tylko usługi księgowe, ale również doradztwa podatkowego w pełnym zakresie. Połączenie wiedzy podatkowej naszego doradcy wraz z kompleksową wiedzą z zakresu rachunkowości pozwala na wysokiej jakości obsługę naszych klientów.

 

Obsługujemy klientów z wielu branż. Specjalizujemy się w obsłudze biznesów o dużym skomplikowaniu zagadnień podatkowych (transakcje międzynarodowe, e-commerce & OSS, struktury holdingowe), co nie oznacza, że nie współpracujemy z biznesami o prostszej specyfice rozliczeń. Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie, pozwala nam prawidłowo obsługiwać i rozliczać każdego klienta, zarówno o małym jak i średnim rozmiarze działania.

 

Wiemy jak ważne dla przedsiębiorców są sprawy biznesowe i podatkowe, w końcu biznes prowadzi się po to, aby móc na nim zarabiać. Sami też jesteśmy przedsiębiorcami i wiemy, że prawidłowe oraz optymalne rozliczenia finansowo-podatkowe, a także wiedza w zakresie aktualnie obowiązujących regulacji jest bezcenna. Dlatego też wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom proponując im zupełnie inny standard i jakość obsługi niż konkurencja.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz aktualizujemy swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, dzięki czemu oferujemy naszym klientom zawsze najświeższe informacje.

 

Działamy od 2015 roku, jesteśmy stosunkowo młodą firmą z innowacyjnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody. Dzięki innowacyjnym synonim rozwiązaniom możemy współpracować z podmiotami na terenie całego kraju. Naszym klientom zapewniamy dostęp do darmowej platformy KonektoSmart, która zapewnia sprawną wymianę informacji i dokumentów pomiędzy biurem a klientem, dostęp do wysokości zobowiązań podatkowych i wyników finansowych firmy. Ponadto klienci dostają automatyczne przypomnienia o zbliżających się terminach płatności.

Dlaczego warto z nami pracować

Pracujemy w oparciu o model indywidualnej i dostosowanej obsługi księgowo-podatkowej dla każdego przedsiębiorcy

Biuro prowadzone jest przez doświadczonego doradcę podatkowego

Aktualnie pracujemy w zespole składającym się z 6 osób, zapewnia to wysoką jakość obsługi oraz indywidualną opiekę podatkową specjalisty dla każdego klienta

Stała obsługa księgowo-podatkowa prowadzona jest przez nas dla około 70 podmiotów. Pozwoli nam to zachować jakość i indywidualność obsługi dla każdego klienta

Obsługa kadrowa prowadzona jest przez osobę z wieloletnim doświadczeniem, która jednocześnie zarządza działem kadr w średniej wielkości firmie produkcyjnej